MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14077032
nr 1407 7032
Fåtölj
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:26:29
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr